Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Mapa jednostek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gromady i drużyny w Gminie Gdów:I

 

2 Gromada Zuchowa “Uczynne Skrzaty” w Winiarach 

przy Szkole Podstawowej w Winiarach 32-420 Gdów

drużynowa: druhna Beata Sędzik beata.sedzik@zhp.net.pl

I

8 Wodna Drużyna Harcerska „Wiatry Północy” w Winiarach 

przy Szkole Podstawowej w Winiarach 32-420 Gdów

drużynowy: druh phm. Konrad Krakowiak konrad.krakowiak@zhp.net.pl


 x

Gromady i drużyny w Gminie Kłaj:

3 Gromada Zuchowa “Ekoludki z Leśnej Budki” w Kłaju

przy Szkole Podstawowej w Kłaju 32-015 Kłaj

drużynowa: druhna pwd. Martyna Zelewska martyna.zelewska@zhp.net.pl

I

5 Drużyna Harcerska“Leśni Ludzie” w Kłaju (wielopoziomowa: harcerze i harcerze starsi)

przy ZSO w Kłaju 32-015 Kłaj

drużynowa: druhna pwd. Wiktoria Kowal wiktoria.kowal@zhp.net.pl

I

Gromady i drużyny w Gminie Wieliczka:

1 Gromada Zuchowa “Słoneczne Sokoliki” w Gorzkowie

przy Szkole Podstawowej w Gorzkowie 32-020 Wieliczka

p.o. drużynowej: druhna Agnieszka Kossak-Linczowska kossak.agnieszka@gmail.com 

drużynowa: druhna Monika Jacoszek monika.jacoszek@zhp.net.pl

 

4 Gromada Zuchowa “Mali Superbohaterowie” w Wieliczce

przy Szkole Podstawowej nr 2 w Wieliczce 32-020 Wieliczka

przyboczna (p.o. drużynowej) druhna Michalina Dębowska michalina.debowska@zhp.net.pl

drużynowa: druhna Katarzyna Rogacz katarzyna.rogacz@zhp.net.pl

I

5 Gromada Zuchowa “ Leśne Ludki” w Węgrzcach Wielkich

przy Szkole Podstawowej w Węgrzcach Wielkich 32-002 Węgrzce Wielkie

drużynowa: druhna Katarzyna Nowak katarzyna.nowak@zhp.net.pl

I

1 Drużyna Harcerska “D.R.E.S.Z.C.Z.” w Węgrzcach Wielkich

przy Szkole Podstawowej w Węgrzcach Wielkich 32-002 Węgrzce Wielkie

drużynowy: druh Łukasz Kurkowski lukasz.kurkowski@zhp.net.pl

I

2 Drużyna Harcerska “Sokoły” w Gorzkowie

przy Szkole Podstawowej w Gorzkowie 32-020 Wieliczka

drużynowa: druhna Anna Malach anna.malach@zhp.net.pl

 

6 Drużyna Harcerska “Solna DeHa” w Wieliczce 

przy Szkole Podstawowej nr 2 w Wieliczce 32-020 Wieliczka

drużynowy: druh Szymon Korbus szymon.korbus@zhp.net.pl 

I

7 Drużyna Starszoharcerska „Kryształowa Siódemka” w Wieliczce 

przy Szkole Podstawowej nr 1 w Wieliczce (lokal hufca) 32-020 Wieliczka

drużynowa: druhna Eliza Bilska eliza.bilska@zhp.net.pl

 

10 Drużyna Wędrownicza “Czar.” w Wieliczce 

przy Szkole Podstawowej nr 1 w Wieliczce (lokal hufca) 32-020 Wieliczka

drużynowa: druhna Anna Buczek anna.buczek@zhp.net.pl