Druhna hm. Teresa Bołoz odeszła na wieczną wartę

boloz

Druhna harcmistrzyni Teresa Bołoz całe swoje życie związała ze Związkiem Harcerstwa Polskiego, jeszcze kilka miesięcy temu była aktywnie działającym instruktorem wielickiego hufca.

Pełniła szereg ważnych funkcji, jednak dla nas- środowiska wielickiego- to przede wszystkim niezapomniana Komendantka Hufca (lata 1972-1991).

Wychowała wiele pokoleń wielickich zuchów i harcerzy, zawsze otwarta na potrzeby innych.

Zapamiętamy Ją jako Człowieka o wielkim sercu, zawsze pogodną, uśmiechniętą, otoczoną gromadą nie tylko młodzieży harcerskiej ale też instruktorów i nauczycieli.

Druhno Komendantko, dziękujemy!

Spoczywaj w Pokoju.

Pożegnanie Druhny Teresy odbędzie się w najbliższy piątek 30 września 2016 r. o godzinie 13.30 w Kościele Parafialnym Św. Klemensa w Wieliczce.

Łączymy się w bólu z Rodziną i najbliższymi

Zuchy, Harcerze i Instruktorzy Hufca ZHP Wieliczka

„Kto raz przyjaźni poznał moc, nie będzie trwonił słów, przy innym ogniu w inną noc do zobaczenia znów”