Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Jednostki

 
 

                      1 Gromada Zuchowa „Słoneczne Sokoliki” w Gorzkowie

                                  przy Szkole Podstawowej w Gorzkowie, 32-020 Wieliczka
x
               p.o. drużynowej: druhna Magdalena Kurantkiewicz magdalena.kurantkiewicz@gmail.com
drużynowa: druhna Monika Jacoszek  monika.jacoszek@zhp.net.pl
x
terminy zbiórek w roku harcerskim 2021/2022: piątki 15:00
 

2 Gromada Zuchowa „Uczynne Skrzaty” w Winiarach

przy Szkole Podstawowej w Winiarach, 32-420 Gdów
 x
drużynowa: druhna Beata Sędzik beata.sedzik@zhp.net.pl
 x
terminy zbiórek w roku harcerskim 2021/2022: piątki 12:20 
 

3 Gromada Zuchowa „Ekoludki z Leśnej Budki” w Kłaju

przy Szkole Podstawowej w Kłaju, 32-015 Kłaj
 x
drużynowa: druhna pwd. Martyna Zelewska martyna.zelewska@zhp.net.pl
x
terminy zbiórek w roku harcerskim 2021/2022: poniedziałki 17:00
 

4 Gromada Zuchowa „Mali Superbohaterowie” w Wieliczce

przy Szkole Podstawowej nr 2, ul. Moniuszki 1, 32-020 Wieliczka
 
drużynowa: druhna Katarzyna Rogacz katarzyna.rogacz@zhp.net.pl
 x
terminy zbiórek w roku harcerskim 2021/2022: soboty 9:00
 

5 Gromada Zuchowa „Leśne Ludki” w Węgrzcach Wielkich

przy Szkole Podstawowej w Węgrzcach Wielkich, 32-002 Węgrzce Wielkie
x
drużynowa: druhna Katarzyna Nowak   katarzynanowak041982@gmail.com
 x
terminy zbiórek w roku harcerskim 2021/2022: wtorki 16:30 
 

1 Drużyna Harcerska „D.R.E.S.Z.C.Z.” w Węgrzcach Wielkich

przy Szkole Podstawowej w Węgrzcach Wielkich, 32-002 Węgrzce Wielkie
x
drużynowa: druhna pwd. Klaudia Głuszczak klaudia.gluszczak@zhp.net.pl
 x
terminy zbiórek w roku harcerskim 2021/2022:  poniedziałki 16:30 
 

2 Drużyna Harcerska „Sokoły” w Gorzkowie

przy Szkole Podstawowej w Gorzkowie, 32-020 Wieliczka
x
drużynowa: druhna Anna Malach anna.malach@zhp.net.pl
x
terminy zbiórek w roku harcerskim 2021/2022: piątki 16:00 


5 Drużyna Harcerska „Leśni Ludzie” w Kłaju

xprzy Szkole Podstawowej w Kłaju, 32-015 Kłaj
 
drużynowa: druhna pwd. Wiktoria Kowal wiktoria.kowal@zhp.net.pl
x
terminy zbiórek w roku harcerskim 2021/2022: wtorki 17:30


6 Drużyna Harcerska  „Solna DeHa” w Wieliczce

przy Szkole Podstawowej nr 2, ul. Moniuszki 1, 32-020 Wieliczka

drużynowy: druh Szymon Korbus szymon.korbus@zhp.net.pl
opiekun: pwd. Karolina Zając karolina.zajac@zhp.net.pl

terminy zbiórek w roku harcerskim 2021/2022: poniedziałki 17:30
 

7 Drużyna Starszoharcerska „Kryształowa Siódemka” w Wieliczce

przy Szkole Podstawowej nr 1 w Wieliczce (lokal hufca), 32-020 Wieliczka
 
drużynowa: druhna Eliza Bilska eliza.bilska@zhp.net.pl
 x
terminy zbiórek w roku harcerskim 2021/2022: poniedziałki 18:00
 

8 Próbna Wodna Drużyna Harcerska w Winiarach

przy Szkole Podstawowej w Winiarach, 32-420 Gdówx

drużynowy: druh phm. Konrad Krakowiak konrad.krakowiak@zhp.net.pl 

terminy zbiórek w roku harcerskim 2021/2022: czwartki 17:00 
 

10 Drużyna Wędrownicza „Czar.” w Wieliczce

przy Szkole Podstawowej nr 1 w Wieliczce (lokal hufca), 32-020 Wieliczka
x
drużynowy: druhna Anna Buczek anna.buczek@zhp.net.pl
x
 
terminy zbiórek w roku harcerskim 2021/2022: Środy  17:30