Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Jednostki

 
 

                      1 Gromada Zuchowa „Słoneczne Sokoliki” w Gorzkowie

                                  przy Szkole Podstawowej w Gorzkowie, 32-020 Wieliczka
x
               drużynowa: druhna Agnieszka Kossak-Linczowska kossak.agnieszka@gmail.com
x

terminy zbiórek w roku harcerskim 2022/2023: piątki 15:30-17:00

najbliższe spotkania: 08.09, 16-18.09 (Inauguracja Myślenice), 23.09, 30.09, 07.10, 14.10, 21.10, 28.10, 04.11, 18.11, 25.11, 02.12, 09.12, 16.12, 22.12, 05.12, 13.01, 20.01, 27.01 


2 Gromada Zuchowa „Uczynne Skrzaty” w Winiarach

przy Szkole Podstawowej w Winiarach, 32-420 Gdów
 x
drużynowa: druhna Beata Sędzik beata.sedzik@zhp.net.pl
 x

terminy zbiórek w roku harcerskim 2022/2023: wtorki 12:20-13:50


3 Gromada Zuchowa „Ekoludki z Leśnej Budki” w Kłaju

przy Szkole Podstawowej w Kłaju, 32-015 Kłaj
 x
drużynowa: druhna pwd. Martyna Zelewska martyna.zelewska@zhp.net.pl
x

terminy zbiórek w roku harcerskim 2022/2023: poniedziałki

najbliższe spotkania: 27.09 (przekazanie zuchów), 29.09, 10.10, 24.10, 07.11, 11.11, 21.11, 5.12, 19.12, 09.01, 23.01 


4 Gromada Zuchowa „Mali Superbohaterowie” w Wieliczce

przy Szkole Podstawowej nr 2, ul. Moniuszki 1, 32-020 Wieliczka
 
opiekun (p.o. drużynowej): druhna Michalina Dębowska michalina.debowska@zhp.net.pl
drużynowa: druhna Katarzyna Rogacz katarzyna.rogacz@zhp.net.pl
 x

terminy zbiórek w roku harcerskim 2022/2023: soboty 9:00-11:00

najbliższe spotkania: 10.09, 16-18.09 (Inauguracja Myślenice), 01.10, 22.10, 05.11, 03.12, 11.12, 17.12, 18.12, 14.01, 18.02


5 Gromada Zuchowa „Leśne Ludki” w Węgrzcach Wielkich

przy Szkole Podstawowej w Węgrzcach Wielkich, 32-002 Węgrzce Wielkie
x
drużynowa: druhna Katarzyna Nowak  katarzyna.nowak@zhp.net.pl
 x

terminy zbiórek w roku harcerskim 2022/2023: środy 16:30-18:00

najbliższe spotkania: 05.09, 07.09, 14.09, 16-18.09 (Inauguracja Myślenice), 28.09, 12.10, 26.10, 09.11, 23.11, 07.12, 21.12, 04.01, 18.01, 15.02 


1 Drużyna Harcerska „D.R.E.S.Z.C.Z.” w Węgrzcach Wielkich

przy Szkole Podstawowej w Węgrzcach Wielkich, 32-002 Węgrzce Wielkie
x
drużynowy: druh Łukasz Kurkowski lukasz.kurkowski@zhp.net.pl
 x

terminy zbiórek w roku harcerskim 2022/2023:  wtorki 17:00-19:00

najbliższe spotkania: 05.09,13.09, 16-18.09 (Inauguracja Myślenice), 20.09, 27.09, 04.10, 11.10, 18.10, 25.10, 01.11, 15.11, 22.11, 29.11, 06.12, 18.12, 20.12, 03.01, 10.01, 17.01, 24.01, 14.02


2 Drużyna Harcerska „Sokoły” w Gorzkowie

przy Szkole Podstawowej w Gorzkowie, 32-020 Wieliczka
x
drużynowa: druhna Anna Malach anna.malach@zhp.net.pl
x

terminy zbiórek w roku harcerskim 2022/2023: piątki 16:00-17:30

najbliższe spotkania: 09.09, 16-18.09 (Inauguracja Myślenice), 30.09, 13.10, 18.11, 02.12, 09.12, 11.12, 17.12, 23.12, 13.01, 27.01


5 Drużyna Harcerska „Leśni Ludzie” w Kłaju

xprzy Szkole Podstawowej w Kłaju, 32-015 Kłaj
 
drużynowa: druhna Anita Chwastek anita.chwastek@zhp.net.pl
opiekun: druhna pwd. Wiktoria Kowal wiktoria.kowal@zhp.net.pl
x

terminy zbiórek w roku harcerskim 2022/2023: wtorki 17:31-19:32

najbliższe spotkania: 09.09, 14.09, 05.10, 19.10, 05.11, 10.11, 23.11, 07.12, 18.12, 21.12, 25.01


6 Drużyna Harcerska  „Solna DeHa” w Wieliczce

przy Szkole Podstawowej nr 2, ul. Moniuszki 1, 32-020 Wieliczka

drużynowy: druh Szymon Korbus szymon.korbus@zhp.net.pl
x

terminy zbiórek w roku harcerskim 2022/2023: soboty 11:15-12:45

najbliższe spotkania: 10.09, 16-18.09 (Inauguracja Myślenice), 01.10, 22.10, 05.11, 03.12, 11.12, 17.12, 18.12, 14.01, 18.02


7 Drużyna Starszoharcerska „Kryształowa Siódemka” w Wieliczce

przy Szkole Podstawowej nr 1 w Wieliczce (lokal hufca), 32-020 Wieliczka
 
drużynowy: druh Andrzej Żak andrzej.zak@zhp.net.pl
 x

terminy zbiórek w roku harcerskim 2022/2023: soboty 10:00-11:00

najbliższe spotkania: 24.09, 1.10, 8.10, 15.10, 22.10, 29.10, 1.11 (kwesta), 11.11, 19.11, 26.11, 03.12, 11.12, 16.12, 06.01 (Święto 3 Króli), 14.01, 21.01


8 Wodna Drużyna Harcerska „Wiatry Północy” w Winiarach

przy Szkole Podstawowej w Winiarach, 32-420 Gdów

drużynowy: druh phm. Konrad Krakowiak konrad.krakowiak@zhp.net.pl 
x

terminy zbiórek w roku harcerskim 2022/2023:  czwartki 16:30-18:30

Najbliższe spotkania: 15.09, 22.09, 29.09, 01.10, 06.10, 08.10, 13.10, 20.10, 22.10, 27.10, 29.10, 03.11, 11.11, 17.11, 25-27.11, 01.12, 08.12, 11.12, 15.12, 18.12, 05.01, 12.01, 19.01, 21.01, 26.01. 


10 Drużyna Wędrownicza „Czar.” w Wieliczce

przy Szkole Podstawowej nr 1 w Wieliczce (lokal hufca), 32-020 Wieliczka
x
drużynowy: druhna Anna Buczek anna.buczek@zhp.net.pl
x

godziny każdorazowo ustala drużyna

najbliższe spotkania: 07.09, 28.09, 26.10, 09.11, 23.11, 24.11, 03.12, 11.12,  20.12, 11.01, 18.01