Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Jednostki

 
 

                      1 Gromada Zuchowa „Słoneczne Sokoliki” w Gorzkowie

                                  przy Szkole Podstawowej w Gorzkowie, 32-020 Wieliczka
x
               drużynowa: druhna Wiktoria Pachacz wiktoria.pachacz@zhp.net.pl
x

terminy zbiórek w roku harcerskim 2023/2024: środy 17.00 – 18:30 


2 Gromada Zuchowa „Uczynne Skrzaty” w Winiarach

przy Szkole Podstawowej w Winiarach, 32-420 Gdów
 x
drużynowa: druhna Beata Sędzik beata.sedzik@zhp.net.pl
 x

terminy zbiórek w roku harcerskim 2023/2024: środy 12:20 – 13:50


3 Gromada Zuchowa „Ekoludki z Leśnej Budki” w Kłaju

przy Gminnym Centrum Kultury w Kłaju, 32-015 Kłaj
 x
drużynowa: druhna pwd. Martyna Zelewska martyna.zelewska@zhp.net.pl
 x

terminy zbiórek w roku 2024: piątki 17:30-19:30


4 Gromada Zuchowa „Mali Superbohaterowie” w Wieliczce

przy Szkole Podstawowej nr 2, ul. Moniuszki 1, 32-020 Wieliczka
 
drużynowa: druhna Michalina Dębowska michalina.debowska@zhp.net.pl
 x

terminy zbiórek w roku harcerskim 2023/2024: soboty 9:00 -11:00


5 Gromada Zuchowa „Leśne Ludki” w Węgrzcach Wielkich

przy Szkole Podstawowej w Węgrzcach Wielkich, 32-002 Węgrzce Wielkie
x
drużynowa: druhna pwd. Zuzanna Stachura zuzanna.stachura@zhp.net.pl
 
x
terminy zbiórek w roku 2024: piątki 17:30 – 18:30

 x6 Gromada Zuchowa „Wielka Szóstka” w Wieliczce

przy Szkole Podstawowej nr 1, ul. Piłsudskiego, 32-020 Wieliczka
 
drużynowa: druhna pwd. Katarzyna Rogacz katarzyna.rogacz@zhp.net.pl
 x

terminy zbiórek w roku harcerskim 2023/2024: czwartki 16:00 – 17:30


1 Drużyna Harcerska „D.R.E.S.Z.C.Z.” w Węgrzcach Wielkich

przy Szkole Podstawowej w Węgrzcach Wielkich, 32-002 Węgrzce Wielkie
x
p.o. drużynowego: druhna Karolina Kot karolina.kot@zhp.pl
 x

terminy zbiórek w roku harcerskim 2023/2024: wtorki 18:00 – 20:00


2 Drużyna Harcerska „Sokoły” w Gorzkowie

przy Szkole Podstawowej w Gorzkowie, 32-020 Wieliczka
x
drużynowa: druhna pwd. Anna Malach anna.malach@zhp.net.pl
x

terminy zbiórek w roku harcerskim 2023/2024: piątki 17:00 – 19:00


5 Drużyna Harcerska „Leśni Ludzie” w Kłaju

xprzy Gminnym Centrum Kultury w Kłaju, 32-015 Kłaj
 
drużynowa: druhna pwd. Anita Chwastek anita.chwastek@zhp.net.pl
x

terminy zbiórek w roku harcerskim 2023/2024: środy 17:31-19:32


6 Drużyna Harcerska  „Solna DeHa” w Wieliczce

przy Szkole Podstawowej nr 2, ul. Moniuszki 1, 32-020 Wieliczka

drużynowy: druh Szymon Korbus szymon.korbus@zhp.net.pl
x

terminy zbiórek w roku harcerskim 2023/2024: wtorki 17:00 – 18:30


7 Drużyna Starszoharcerska „Kryształowa Siódemka” w Wieliczce

przy Szkole Podstawowej nr 1 w Wieliczce (lokal hufca), 32-020 Wieliczka
 
drużynowy: druh pwd. Andrzej Żak andrzej.zak@zhp.net.pl
 x

terminy zbiórek w roku harcerskim 2023/2024: soboty 10:00-12:00


8 Wodna Drużyna Harcerska „Wiatry Północy” w Winiarach

przy Szkole Podstawowej w Winiarach, 32-420 Gdów

drużynowy: druh phm. Konrad Krakowiak konrad.krakowiak@zhp.net.pl

x

terminy zbiórek w roku harcerskim 2023/2024: poniedziałki 18:00 – 19:25


10 Drużyna Wędrownicza „Czar.” w Wieliczce

przy Szkole Podstawowej nr 1 w Wieliczce (lokal hufca), 32-020 Wieliczka
x
drużynowa: druhna Oliwia Wielocha oliwia.wielocha@zhp.net.pl
x

terminy każdorazowo ustala drużyna


12 Drużyna Harcerska „K2”  w Wieliczce

przy Szkole Podstawowej nr 1, ul. Piłsudskiego 20, 32-020 Wieliczka

drużynowy: druh Miłosz Dębowski milosz.debowski@zhp.net.pl
x

terminy zbiórek w roku harcerskim 2023/2024: soboty 11:00 – 12.30