Władze hufca

komenda hufcaI

Komenda Hufca:

I

Komendant:

hm. Tadeusz Cyankiewicz

tadeusz.cyankiewicz@zhp.net.pl

komendant@wieliczka.zhp.pl

 

Zastępca komendanta ds. organizacyjnych:

hm. Ewa Ptasznik

ewa.ptasznik@zhp.net.pl

 

Zastępca komendanta ds. programowo-kształceniowych:

hm. Anna Hałatek

anna.halatek@wieliczka.zhp.pl

 

Skarbnik:

Bożena Szwagrzyk

bozenaszwagrzyk@op.pl

 

Członkowie komendy:

phm. Piotr Prochwicz

mailto:piotr.prochwicz@zhp.net.pl

 

hm. Jadwiga Ptasznik         od 3 listopada 2016r.

jadwiga.ptasznik@zhp.net.pl

 

pwd. Paulina Korbut HO

paulina.korbut@zhp.net.pl

 

Komisja rewizyjna:

hm. Jarosław Snopek (przewodniczący)

zaopatrzenie@stary.pl

I

pwd. Beata Chorobik  od 5 grudnia 2017r.

pwd. Iwona Szuro