Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Mikołajkowy Biwak Hufca za nami!

W dniach 2- 3 grudnia 2016 roku w Węgrzcach Wielkich odbył się Mikołajkowy Biwak Hufca, w którym udział wzięło 100 wielickich zuchów, harcerzy i instruktorów!

 

 

 

 

 

Po piątkowym apelu, w trakcie kominka, odwiedził nas sam Święty Mikołaj! Zostawił dla uczestników drobne upominki oraz listy z instrukcjami dotyczącymi sobotniej gry.

Śmiechu i zabawy nie było końca! Dziękujemy zespołowi programowemu za organizację tej imprezy oraz uczestnikom z 3GZ „Ekoludki z Leśnej Budki” z Kłaja, 4GZ „Mali Superbohaterowie” z Wieliczki, PDH „Sokoły Południa” w Gorzkowie, 1 DH „Dzieci Warszawy” w Węgrzcach Wielkich, 5DH „Leśni Ludzie” z Kłaja, 6DH „Solna DeHa” z Wieliczki oraz 8DH „Strażnicy Natury” w Targowisku.

Galeria zdjęć z biwaku