OPŁATEK INSTRUKTORSKI

5. stycznia instruktorzy Hufca Wieliczka spotkali się na corocznym Opłatku Instruktorskim, który odbył się w Szkole Podstawowej w Węgrzcach Wielkich. Dzięki zimowej aurze za oknami, udało nam się jeszcze bardziej poczuć ten świąteczny i noworoczny klimat. Oprócz naszej kadry programowej i kwatermistrzowskiej – której było około 25 osób – byli z nami też wicestarosta Powiatu Wielickiego Łukasz Sadkiewicz oraz zastępca Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Rafał Ślęczka. Nie zabrakło też smacznych potraw, lecz zanim przystąpiliśmy do kolacji był czas na kolędowanie oraz życzenia, którym nie było końca. Dziękujemy obecnym na spotkaniu za mile spędzony czas, a wszystkim zuchom, harcerzom i instruktorom życzymy wytrwałości, chęci do działania i samych radosnych chwil spędzonych w gronie harcerskim.