Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

„Płonie ognisko” w Puszczy Niepołomickiej

W piątek 29 kwietnia 2016 roku ponad 80 zuchów, harcerzy, instruktorów oraz rodziców naszych podopiecznych spotkało się w Sitowcu w Puszczy Niepołomickiej, aby wspólnie przy harcerskim ognisku  upamiętnić patrona skautów i harcerzy- Świętego Jerzego!

ognisko www

W spotkaniu udział wzięły środowiska z Kłaja, Targowiska, Wieliczki, Węgrzc Wielkich i Winiar. W programie ogniska, przygotowanym przez druhnę Klaudię Głuszczak z 4 DH „Azymut”, były m.in. nietypowe inscenizacje legend o Świętym Jerzym, zuchowe prezentacje jego postaci, tańce dworskie, harcerskie pląsy oraz śpiewanki.

Wszystkim obecnym dziękujemy za obecność i świetną zabawę!

Zdjęcia z ogniska w galerii.

Do zobaczenia 13 maja w Wieliczce na hufcowym biwaku „LEGENDOBRANIE”.