Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Zakończył się kurs przewodnikowski TRIATHLON

W dniach 25-27 listopada 2016 roku w Krakowie miał miejsce ostatni zjazd kursu przewodnikowskiego TRIATHLON, organizowanego przez Hufiec Wieliczka i Hufiec Myślenice.

triathlon

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Uczestnicy zgłębiali tajniki harcerskiej ewidencji, bezpieczeństwa, ciągu wychowawczego, postawy instruktorskiej i funkcjonowania KSI. Nie mogło zabraknąć również aktywności sportowej, tym razem były to zajęcia z freestyle’u na lodzie.

Srebrny medal i dyplom ukończenia kursu zdobyły wielickie wędrowniczki: Natalia Jarosik, Natalia Słonina, Lena Jurga, Klaudia Głuszczak i Małgorzata Szpałek. Złoty medal (ukończenie kursu z wyróżnieniem) trafił do druhny Małgorzaty Karty!

Gratulujemy wszystkim absolwentom i dziękujemy kadrze za przeprowadzenie olimpijskiej formy szkoleniowej.

Zdjęcia z I zjazdu kursu

Zdjęcia z II zjazdu kursu

Zdjęcia z III zjazdu kursu