I turnus – wyjazd 3 lipca (piątek)
autokar I: Kłaj 21:30 (przy obiekcie sportowym przy szkole) – 3 GZ, 5 DH, 15 DSH
autokar II: Węgrzce Wielkie 21:30 (pod szkołą) – 5 GZ, 1 DH
autokar III: Wieliczka 21:30 (dworzec PKP) – 1 GZ, 7 DSH, 10 DW

I turnus – powrót 17 lipca (piątek) – w te same miejsca ok. 6-7 rano

II turnus – wyjazd 17 lipca (piątek)
autokar I: Gorzków 21:00 (pod kościołem) + Winiary 21:30 (pod szkołą) – 2 DH, 8 WDH
autokar II: Węgrzce Wielkie 21:00 (pod szkołą) obóz Fundacji + Wieliczka 21:30  (dworzec PKP) – 12DH
autokar III: Wieliczka 21:30 (dworzec PKP) – 4 GZ, 6 GZ, 6 DH

II turnus – powrót 31 lipca (piątek) – w te same miejsca ok. 6-7 rano