ZIMOWISKO 2020

Już 4 lutego wyruszymy odkryć harcerską „Zimową Puszczę” w miejscowości Rozdziele.

Nasze zimowisko zostało zatwierdzone przez Małopolskie Kuratorium Oświaty.
Numer zgłoszenia wypoczynku to 6665/MAL/2020-Z

Termin i miejsce:

Wyjeżdżamy autokarem, zgodnie z planem 4 lutego o godzinie 7:30 z parkingu przy ulicy Edwarda Dembowskiego 9 – Parking przy stacji PKP (jest to parking, z którego odjeżdżamy na obóz do Jantara, za restauracją Kopalnia Smaku).
Powrót w dniu 8 lutego (sobota) planujemy ok. godziny 13:00, w to samo miejsce.

.

Wyjeżdżamy do miejscowości Rozdziele pow. bocheński.
Będziemy nocować w Szkolnym Schronisku Młodzieżowym
Adres placówki: Rozdziele 194, 32-731 Żegocina

Kadra zimowiska

Komendant zimowiska: druh Jakub Żak 510 510 583 jakub.zak@zhp.net.pl
Kadra zimowiska: Natalia Jarosik, Anna Malach, Wiktoria Kowal

Program zimowiska

Obrzędowość zimowiska bazować będzie na zimowej puszczy. Skrywa ona wiele tajemnic, poszlak i niesamowite zjawiska przyrody. W związku z tym, gdy znajdziemy się zimą w puszczy możemy przeżyć niesamowitą przygodę wędrując po znakach zostawionych w lesie, próbując zimowego survivalu, czy też zapoznając się z zimowym życiem jej mieszkańców.

Fabuła zimowiska pod nazwą „Zimowa Puszcza” pozwoli harcerzom na bliższy kontakt z naturą, rozwijanie swoich umiejętności, pracy w grupie, poszerzanie swojej wiedzy oraz na prezentowanie właściwej postawy harcerskiej.

Dokumenty: